Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Działalność na własną rękę rozpocząłem w 1979 roku już jako doświadczony fachowiec posiadający wiedzę praktyczną i teoretyczną, z wieloletnim stażem, pracując w zakładach prywatnych, wykazując się umiejętnościami manualnymi w naprawach nadwozi samochodowych.
TROCHĘ HISTORII ...
tata
Od 1989 roku, po otrzymaniu lokalizacji na Osiedlu Chomiczówka na Bielanach wybudowałem system gospodarczy tj. zakład wraz z częścią mieszkalną.
Od 1984 roku prowadzę zakład we własnym lokalu, gdzie do chwili obecnej rozwijam go i wyposażam w niezbędne urządzenia do naprawy coraz to nowocześniejszych pojazdów. Od 1994 roku w zakładzie pracuje mój syn Marcin, który mam nadzieję podąży kiedyś moją drogą i będzie kultywować dzieło swojego ojca.
ojciec_syn
Auto- Service Jerzy Łęczycki oferuje kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich pojazdów osobowych. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom i wysokim umiejętnością pracowników jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom usługę na najwyższym poziomie. Zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt potrzebny do wykonywania profesjonalnej naprawy karoseryjnej. Samochody w naszej firmie lakierowane są w kabinie o wysokim standardzie. Stosujemy komputerowy dobór lakierów.
KADRA PRACOWNICZA
OBECNIE ...
W chwili obecnej zatrudniamy następujących fachowców:
home
firma
oferta
rekomendacje
galeria
kontakt

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash